Котли «БТС Преміум»
Котли «БТС Стандарт»
Воздухогрейние котли «БТС-Преміум»
Котли «БТС ЕТ»
Котли тривалого горіння
Піролізні котли «БТС-Б»
Твердопаливні модульні котельні «БТС»
Класичні котли «БТС»
Котли на пеллетах «БТС»
Теплові акумулятори
Бойлери непрямого нагріву
Мембранні баки
Гідравлічні стрілки
Сонячні колектори
Сонячні електростанції
Теплові насоси
Монтаж систем опалення
Монтаж систем опалення ставить перед собою головне завдання, яке полягає в підтримці оптимальної температури в приміщеннях протягом всього опалювального сезону. Там, де відсутня можливість підключитися до системи центрального опалення, створюється система автономна, що характеризується підвищеною ефективністю. Найпоширенішими і раціональними є системи водяного опалення. Теплоносій, зазвичай вода і рідше антифриз, нагрівається в опалювальному котлі і, циркулюючи по трубах і радіаторів опалення, віддає своє тепло приміщенню. У той же час така проста схема вимагає ретельного проектування, щоб монтаж системи опалення та її підсистем виявив всю потужність опалювального котла.
Є чотири основних типи водогрійних опалювальних котлів: електричні, газові, дизельні та твердопаливні котли. Існують також котли універсальні, які використовують комбінацію двох видів палива. На даний момент найбільш затребуваними є котли, що працюють на твердому паливі, зокрема на деревині. Сучасна конструкція твердопаливних котлів та метод газифікації деревини дозволили домогтися високого ККД, в деяких випадках досягає 90%. Варто врахувати, що при високих температурах спостерігається розширення теплоносія і виникнення надлишкового тиску, тому монтаж систем опалення повинен супроводжуватися встановленням розширювального бака.
Монтаж системи опалення також включає в себе установку радіаторів і систему трубопроводів, яка з’єднує всі елементи опалення в єдиний герметичний контур, по якому буде рухатися теплоносій. Для підтримки оптимальної швидкості переміщення теплоносія по всій системі буде потрібно установка циркуляційного насоса.
Монтаж системи опалення обов’язково супроводжується установкою групи безпеки та запірно-регулюючої арматури. Перші елементи запобіжать виникнення підвищеного тиску і дуже високих температур, а другий дадуть можливість регулювати кількість теплоносія і відключати прилади опалювальної системи.
Залежно від проектування, індивідуальних умов і побажань замовника опалювальна система може оснащуватися додатковими елементами, які зроблять її максимально ефективною і працездатною. Монтаж систем опалення обов’язково супроводжується пробним запуском та виявленням течі і інших дефектів. Якщо гідравлічне випробування опалювальної системи проходить без ексцесів, то видається гарантія на рік, а після закінчення означеного часу пропонується післягарантійне обслуговування.